Minu blogide loend

esmaspäev, 8. mai 2017

Kes tegeleb veel muude asjadega ka....

Taxify on loonud võimaluse, kus sa tutvud inimestega, kes tavaliselt pole taksojuhid, vaid neil on ka muid asju. Naisjuhtide puhul märkasin ma huvitavat seaduspärasust (mitte nendel, kes Tulikas on aastakümneid töötanud ning ongi elupõlised taksistid), et nende valdkonnaks väljaspool taksosõitu on: iluteenistuja, treener, instruktor, rõivakaupluse müüja, ürituste korraldaja. Mõnel kõik samaaegselt, mõnel variatsioonidega. 
Meesjuhtidel on autode maaletoojaid, ehitajaid, puutöölisi (just nii ütleski, puutööline), pottseppi (väga kasulik tutvus), koera treenereid(?), mõned kolleegid haridusemailt, üks keevitaja ning üks koolituste läbiviija.
Tegelt hea sotsiaalne ülevaade. 
Kusjuures mäletan lapsepõlvest takso ootejärjekordi (reaalselt olid taksosabad, üks neist asus Koidula ja Köleri nurgal) ja rohelise tulgea Volgasid, laiu nahkistmeid ja olematuid amorte, sest taksos oli mul alati paha...


1 kommentaar:

Mir. ütles ...

Kuidas sa nii paljudega rääkida oled viitsinud? :D
Introvert minus imestab, et kas see käibki nii, et iga kord taksoga sõites, peaks küsima tüüpviisakusi: "oi, kuidas siis taxify/uber teile meeldib? kaua juba sõitnud olete? ahaa, aga iga päev sõidate või vahel harva? millega siis muul ajal tegutsete?"