pühapäev, 5. veebruar 2017

Porr versus porr

Haa.. ei ole see teema, et vaatame porri. Mitte selles mõttes, kus sex.com. etc lehtedelt saab näha... eee.. noh asju, mida tehakse, aga need on nii valed vaated. 
Nojah, aga keegi leidis, et minu lehe puhul arvab guugel, et minu leht on ka puhas porr. Ilmselt seda ta ikkagi pole. No aus kindlasti ja avatud, aga ärgem unustagem, mõistet literatuurne.
Aga see tegelik porr on linnuke. Selline vahva ja lahe linnuke. Mitte mingi metafoorne linnuke ;) 
Elupaik: suuremad pargid, kalmistud ning metsad. Eelistab elupaigana okas- ja segapuistuid. 
Esinemisaeg: kogu aasta 
Üldkirjeldus: pika peenikese ja veidi allapoole kaardus nokaga väike lind. Ülapool pruunikirju, alapool valge. Lind tegutseb enamasti vaikselt puutüvedel, liikudes spiraalina ülespoole. Jõudes puuvõrasse, lendab lind järgmise puu alaosasse. 
Sarnased liigid: puuduvad 
Teise porriga on aga nii, et ma ei saa nendest inimestest tegelikkuses absoluutselt ka mitte aru. Miks nad selleni on läinud? Miks osalenud?
Seks on ju orgaaniline, kirglik ja loomulik elu osa. Aga need suureks pumbatud rinnad ja muud asjad... no ma ei tea.
481 aastat tagasi toimus linnakodanike ja aadlike vahel  Tallinna turul verine lööming uue ordumeistri Hermann von Brüggenei vastuvõtu ajal. Ohh, jeerum, eks ole?
1955 aastat tagasi aga oli Pompeis maavärin. 


Kommentaare ei ole:

Ühe töönädala anatoomia

Milliseks kujuneb töötava täiskasvanu, eraldi ja ise seisva indiviidi põhimõtteliselt hingetõmbeajatus?  Sulekosilasena iseendaga flirtides ...